• Życzenia Wielkanocne

• 18.04.2019
          • Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia,
            Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Święconego w gronie najbliższych osób przesyłają:

Dyrekcja i wszyscy pracownicy przedszkola

• Informacja dotycząca strajku

• 12.04.2019
          • Przewodnicząca komitetu strajkowego w przedszkolu poinformowała, iż od dnia 15 kwietnia 2019 r strajk nauczycieli w Samorządowym Przedszkolu
            z Oddziałami Integracyjnymi w Wierzbnie zostaje zawieszony.

Dzieci można przyprowadzić do przedszkola wg zadeklarowanych godzin.

• POZIOMECZKI- DZIAŁANIA PRZYRODNICZE
          • Informacja dotycząca strajku

• 09.04.2019
          • Drodzy Rodzice w związku z Ogólnopolskim Strajkiem Nauczycieli informuję, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że strajk nauczycieli przedszkola będzie kontynuowany przez najbliższe dni. Zwracam się z prośbą do Państwa o wyrozumiałość.

Od jutra do piątku mam możliwość zorganizować opiekę dla 25 dzieci w każdej placówce w godzinach od 7.00 do 16.00.

Bardzo proszę zgłosić do dyrektora kto z Państwa koniecznie musi przyprowadzić dziecko do przedszkola, a kto ma jeszcze możliwość pozostawienia dziecka w domu.

• Informacja w sprawie strajku nauczycieli w przedszkolu

• 02.04.2019
          • Dyrektor przedszkola informuję, iż wszystkie nauczycielki przedszkola zadeklarowały udział w ogólnopolskim strajku, który planowany jest od 8 kwietnia 2019 r., bardzo proszę o informację do dyrekcji lub do wychowawców, kto ma możliwość pozostawienia dziecka w domu w pierwszych dwóch dniach strajku (czyli w poniedziałek i wtorek), a kto musi przyprowadzić dziecko do przedszkola.

Proszę o powyższą informację w terminie do czwartku (04 kwietnia 2019 r).

W piątek podam informację o pozostałej części strajku.