• Innowacje pedagogiczne

•

„Mały Miś w świecie wielkiej literatury” – to innowacja czytelnicza dla dzieci w wieku przedszkolnym, która opiera się na udziale w projekcie o tym samym tytule autorstwa Anety Konefał. Niniejsza innowacja ma na celu rozwijanie czytelnictwa w środowisku rodzinnym dziecka,  zachęcać i motywować do codziennego czytania dzieciom książek.

Akademia Kulinarna - głównym założeniem programu innowacji jest rozwijanie zainteresowań kulinarnych
            u przedszkolaków poprzez naukę przyrządzania zdrowych posiłków.
            Projekt kulinarny będzie doskonałym źródłem wiedzy o zdrowej, zbilansowanej diecie pełnej witamin i wartości odżywczych. Zajęcia mają na uwadze korygować złe przyzwyczajenia żywieniowe, natomiast kształtować zdrowy styl życia i i promować produkty ekologiczne.