Jabłuszka

Wychowawca - Wiśniewicz Angelika

jablko-ruchomy-obrazek-0017

GRUPA "JABŁUSZKA"  WITA RODZICÓW!!!

• ZEBRANIE Z RODZICAMI
    W dniu 05.02.2018 o godz.18.00 w Zespole Szkół w Biórkowie Wielkim odbędzie się zebranie dla rodziców podsumowujące I półrocze roku szkolnego 2017/2018. Serdecznie wszystkich zapraszam.

• BAL KARNAWAŁOWY
    W dniu 08.02.2018 odbędzie się w grupie "Jabłuszka" bal karnawałowy. Mile widziane przebrania, tematyka dowolna.

• FERIE -
    pierwszy tydzień (od 12.02.2018 do 16.02.2018) - dyżur w Wierzbnie
    drugi tydzień (od 19.02.2018 do 23.02.2018) - dyżur w Biórkowie
    Proszę o informację do wychowawcy grupy czy dziecko będzie uczęszczało w trakcie ferii do przedszkola, jeśli tak to kiedy. Dziękuję.

• ZEBRANIE Z RODZICAMI
    W dniu 20.11.2017 (tj. poniedziałek) o godz.18.00 w Zespole Szkół w Biórkowie odbędzie się zebranie ogólne z Panią Dyrektor, a następnie z wychowawcami grup. Serdecznie wszystkich zapraszam.

• 23.11.2017 - DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
    Bardzo proszę, aby w tym dniu każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego ulubionego misia.

• WYJAZD INTEGRACYJNY – informacje:

MIEJSCE: „GO JUMP PARK” Kraków

DATA WYJAZDU: 24 listopada 2017

GODZINA: wyjazd o 8.50 spod budynku szkoły w Biórkowie

KOSZT: 1 dziecko + 1 osoba dorosła = 50zł

W cenie 50zł wliczone są: bilet 19zł (osoba dorosła może skakać
    z dzieckiem w cenie 1 biletu), bus 27zł za dzicko+rodzic, animator 4zł.

DODATKOWE INFORMACJE:

• Na miejscu trzeba dokupić skarpety antypoślizgowe w cenie 5zł.
  • Prośba o podanie rozmiaru skarpety (gdyż muszę wcześniej zamówić), jeśli któryś rodzic jest zdecydowany skakać z dzieckiem również proszę o podanie rozmiaru skarpety (stopy).
  • Proszę, aby wszyscy uczestnicy dotarli do przedszkola po śniadaniu, można ze sobą zabrać coś do picia i jedzenia.

• MIKOŁAJ
    Bardzo proszę o wpłatę 30zł na zakup prezentów dla dzieci z okazji Mikołajek.

• DZIEŃ DYNI
    W dniu 27.10.2017 (tj. piątek) będziemy obchodzić dzień dyni. Bardzo proszę, aby w tym dniu dzieci przyszły ubrane w kolorze pomarańczowym i przyniosły jedną małą (tradycyjną) dynię.
    * dzień dyni organizowany jest zamiast zabawy halloween

• PATYCZKI DO LICZENIA
    Bardzo proszę, aby każdemu dziecku zakupić patyczki do liczenia. Podpisane przyneść do przedszkola.

• SAŁATKA OWOCOWA
    Bardzo proszę, aby w środę (04.10.2017) każde dziecko przyniosło do przedszkola dwa ulubione owoce. Dzieci będą robić sałatkę owocową.

• SPOTKANIE INTEGRACYJNE

Wspólny wyjazd dzieci i rodziców zostaje przełożony do powrotu wychowawcy ze zwolnienia lekarskiego.