DROGIE DZIECI !!!

Serdecznie dziękuję Wam i Waszym Rodzicom za wspaniały rok, za każdy Wasz uśmiech, za zaufanie. Odpoczywajcie i wracajcie uśmiechnięci po wakacjach. Życzę Wam udanego wypoczynku, ciekawych przygód.

P.S. Zatęsknijcie czasem za przedszkolem...

Do zobaczenia "Krasnoludki" !!!
Pani Angelika ;)

_____________________________________________________

Drodzy Rodzice, w szatni grupy "Domisie" i grupy "Smerfy" znajduje się worek z ubraniami, które zostały z różnych przyczyn pozostawione w przedszkolu. Proszę sprawdzić, czy nie znajdują się w nim ubranka Państwa dzieci.

Dziękuję. A. Wiśniewicz

___________________________________________________________

ZAPRASZAMY RODZICÓW !!!

Serdecznie zapraszamy po jednym rodzicu od każdego dziecka na zajęcia otwarte, które odbędą się 13 maja (tj. piątek)
o godz. 9.30.  Prosze o zgłoszenie do wychowawcy grupy, czy po zajęciach dziecko zostanie na obiad.

===========================================================================================================

26.04.2016 (tj. wtorek) o godz. 18.00, w Zespole Szkół w Biórkowie Wielkim odbędzie się zebranie dla rodziców.
Serdecznie zapraszam.
Angelika Wiśniewicz