Truskaweczki

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Drodzy rodzice przypominamy, że dzień babci i dziadka rozpoczyna się o godz. 10 00               22 stycznia (PONIEDZIAŁEK) na Zielonym Wzgórzu.

Bardzo proszę pamiętać, by wszystkie dzieci były na miejscu o godz. 9:45 (na uroczystość zapraszamy TYLKO dziadków)

Bardzo proszę aby dzieci ubrane były na galowo

dziewczynki: spódniczki, białe bluzki, 2 kucki+ czerwone kokardki (ze wstążeczek)

chłopcy: białe koszule, ciemne spodnie, czerwone kokardki pod szyją  (ze wstążeczek)

FOTOGRAF

We wtorek 17 października o godzinie 10.15 dzieci będą miały robione zdjęcia. Nie ma obowiązku późniejszego ich zakupu.

ZGŁASZANIE NIEOBECNOŚCI

Bardzo proszę pisać sms lub dzwonić tylko jeżeli dziecko spóźni się do przedszkola, np. będzie w przedszkolu o godz. 9, ponieważ my o 8:30 zamawiamy obiady. Jeżeli dziecka nie będzie cały dzień nie trzeba dawać znać :)

URODZINY

Mam do Państwa ogromną prośbę, aby dzień przed planowanymi urodzinami w przedszkolu dać mi znać, żebym mogła się do nich przygotować.

Dziękuję :)