Truskaweczki

Informacje dla rodziców

BARDZO PROSZĘ ABY W CZWARTEK 17 MAJA DZIECI PRZYSZŁY UBRANE NA ZIELONO ALBO NIEBIESKO (będziemy nagrywac piosenkę na konkurs)

WYCIECZKA DO KRAINY ZABAW 21.05 WYJAZD O 9 00, POWRÓT OKOŁO 13 00. BARDZO PROSZĘ ABY DZIECI ZOSTAŁY PRZYPROWADZONE NA 8:45 I ODRANE

O GODZ. 13:00. Na miejscu dzieci mają poczęstunek.

- BARDZO PROSZĘ DO PIĄTKU (18.05) WPŁACIĆ PIENIĄDZE- 43 zł.

Drodzy rodzice ponieważ koszty rozłożyłam na dzieci zapisane, nie zwracam pieniędzy za przejazd
w przypadku nagłej rezygnacji.

WYCIECZKA DO ZOO 11 czerwca.

UWAGA!!!

NASTĄPIŁA ZMIANA: DZIECI W TYM DNIU PRZYCHODZĄ NORMALNIE DO PRZESZKOLA, JEMY ŚNIADANIE I JEDZIEMY. NIE DAJEMY ŻANDEGO JEDZENIA PONIEWAŻ W ZAMIAN ZA OBIAD KAŻDE DZIECKO DOSTANIE SPAKOWANĄ PACZKĘ Z JEDZENIEM.

Koszt 30 zł.

PROSZĘ O WPŁATĘ DO 06 CZERWCA.

ZACHĘCAM DO ZAPISANIA SIĘ, JEŚLI BĘDZIE NAS WIĘCEJ KOSZTY PRZEJAZDU BĘDĄ MNIEJSZE J

PIKNIK RODZINNY NA ZIELONYM WZGÓRZU

19 czerwca o godz. 1000

Dzieci w tym dniu nie przychodzą do przedszkola, przyjeżdżają z rodzicami na Zielone Wzgórze.

ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW

BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAM RODZICÓW NA ZAJĘCIA OTWARTE

28 MARCA O GODZINIE 10

PIERWSZY DZIEŃ  WIOSNY

21 MARCA (ŚRODA) BĘDZIEMY ŚWIĘTOWAĆ 1 DZIEŃ WIOSNY. BARDZO PROSZĘ ABY W MIARĘ MOŻLIWOŚCI DZIECI W TYM DNIU UBRANE BYŁY NA ZIELONO

BARDZO PROSZĘ ABY NA ŚRODĘ (28.02) KAŻDE DZIECKO

PRZYNIOSŁO PUSZKĘ PO COCA-COLI (lub innym napoju)

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Drodzy rodzice przypominamy, że dzień babci i dziadka rozpoczyna się o godz. 10 00               22 stycznia (PONIEDZIAŁEK) na Zielonym Wzgórzu.

Bardzo proszę pamiętać, by wszystkie dzieci były na miejscu o godz. 9:45 (na uroczystość zapraszamy TYLKO dziadków)

Bardzo proszę aby dzieci ubrane były na galowo

dziewczynki: spódniczki, białe bluzki, 2 kucki+ czerwone kokardki (ze wstążeczek)

chłopcy: białe koszule, ciemne spodnie, czerwone kokardki pod szyją  (ze wstążeczek)

FOTOGRAF

We wtorek 17 października o godzinie 10.15 dzieci będą miały robione zdjęcia. Nie ma obowiązku późniejszego ich zakupu.

ZGŁASZANIE NIEOBECNOŚCI

Bardzo proszę pisać sms lub dzwonić tylko jeżeli dziecko spóźni się do przedszkola, np. będzie w przedszkolu o godz. 9, ponieważ my o 8:30 zamawiamy obiady. Jeżeli dziecka nie będzie cały dzień nie trzeba dawać znać :)

URODZINY

Mam do Państwa ogromną prośbę, aby dzień przed planowanymi urodzinami w przedszkolu dać mi znać, żebym mogła się do nich przygotować.

Dziękuję :)