• Malinki

• KĄCIK DLA RODZICA

• Kochani rodzice

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA ZEBRANIE Z RODZICAMI  W DNIU 28.05. O GODZINIE 15.00 W NASZEJ SALI. Na zebraniu omowione beda sprawy dotyczace   Zasad bezpieczeństwa w przedszkolu oraz  sprawy biezace.

22.05 odbędzie się "Dzień Europejski" w szkole. Bardzo proszę aby w ten dzień chłopcy byli ubrani w ciemne spodnie i białą koszulę. Natomiast dziewczynki miały ubrany biały podkoszulek bez napisów i obrazków.

10 maja planujemy wycieczkę do Proszowic na teatrzyk "Detektyw i przyjaciele"  Bardzo proszę o zapisy dziecka  do dnia 07.05.

Pisanek w koszyku, radości bez liku kurczaków złociutkich, serca szczerego, domu ciepłego
            i mokrego ubrania w dniu wielkiego lania! Zdrowych Wesołych  Świąt Wielkanocnych

27.02. w naszej sali odbędzie się bal karnawałowy dla dzieci. W ten dzień mile widziane przebrania, stroje dla dzieci.

30.11 w naszej sali odbędzie się "Zabawa Andrzejkowa" w ten dzień mile widziane stroje, przebrania.

26.11. w naszej sali będziemy obchodzić " Światowy Dzień Pluszowego Misia" Bardzo proszę aby w ten dzień każde dziecko przyniosło ulubionego pluszaka.

Bardzo proszę aby na piatek 23.11 każde dziecko przyniosło do przedszkola duże kartonowe pudełko.

31.10. w naszej sali będziemy obchodzić święto dyni, dlatego zwracam się do Państwa z prośbą aby w ten dzień każde dziecko przyniosło dynię do przedszkola. Będziemy robic lampiony dyniowe. W ten dzień mile widziane stroje,przebrania, konstiumy.