• Śliweczki

• KĄCIK DLA RODZICA

•          WYCIECZKA DO STRAŻY POŻARNEJ !

W dniu 16.05.(czwartek) odbędzie się wycieczka do Straży Pożarnej w Proszowicach.Wyjazd po śniadaniu, powrót na obiad. Proszę nie dawać dzieciom na wycieczkę jedzenia.

Dziękuję

WYCIECZKA DO MULTIKINA

W dniu 13.03.(środa) odbędzie się wycieczka do Multikina na edukacyjny seans interaktywny pt. "Wielka Przygoda Małego Żółwia - Tomek poznaje Polskę".

Wyjazd około godziny 9.30 - po śniadaniu.

Dzieci można przyprowadzić na śniadanie lub na 9.15 na zbiórkę.

INFORMACJA !!!

Bardzo proszę o przynoszenie ręczników ( 2 duże lub 4 małe) i chusteczek mokrych i suchych na miesiące marzec kwiecień.

URODZINY

Drodzy Rodzice, bardzo proszę o wcześniejsze informowanie nauczyciela (wystarczy dzień przed) o chęci zorganizowania dziecku urodzin w przedszkolu.

Dziękuję !!!

DZIEŃ ZABAWEK

W każdy poniedziałek dzieci mogą przynieść do przedszkola swoją ulubioną zabawkę.Bardzo proszę, aby zabawki były przede wszystkim bezpieczne, nie zawierały małych elementów, które mogą się urwać. Najlepiej ulubione pluszaki, autka, lalki.