• Ananaski

• Informacje dla rodziców

•                                    BAL KARNAWAŁOWO - WALENTYNKOWY

W dniu 09.02.2018r - piątek odbędzie się w naszej grupie BAL WALENTYNKOWO - KARNAWAŁOWY.

Chętne dzieci mogą się przebrać w dowolne stroje lub przyjść ubrane na czerwono :-)

ZEBRANIE Z RODZICAMI

Zebranie z rodzicami podsumowujące I półrocze odbędzie się w dniu 06.02.2018r - wtorek w przedszkolu w Wierzbnie.

MIKOŁAJKI

W dniu 05.12.2017 - wtorek, nasze przedszkole odwiedzi Święty Mikołaj, który rozda dzieciom prezenty.

Proszę, aby w tym dniu dzieci przyszły do przedszkola ubrane na czerwono i miały mikołajkowe czapeczki.

ANDRZEJKI

W dniu 30.11.2017 - czwartek, w naszej grupie odbędzie się ZABAWA ANDRZEJKOWA - od godz.9.30 do 11.00. Na uroczystość zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Będą tańce, zabawy, wróżby, lanie wosku. Proszę, aby każde dziecko przyniosło w tym dniu 1 świeczkę. Mile widziane przebrania :-)

ZAPRASZAMY !!!

"DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA"

W dniu 23.11.2017r - czwartek, będziemy obchodzić DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. Proszę, aby dzieci w tym dniu przyniosły do przedszkola swojego ulubionego misia lub inną pluszową maskotkę.

"DZIEŃ DYNI"

W tym roku w ramach Halloween będziemy obchodzić DZIEŃ DYNI - 30.10.2017 poniedziałek. Proszę, aby w tym dniu dzieci przyszły do przedszkola ubrane na pomarańczowo oraz przyniosły 1 średnią dynię.

INFORMACJA !!!

Uprzejmie proszę o podjęcie ostatcznej decyzji czy dziecko pojedzie na wycieczkę do Teatru Groteska oraz wpłatę pieniędzy do dnia 27.10.2017 - piątek.

Dziękuję !!!

FOTOGRAF W PRZEDSZKOLU !!!

W dniu 17.10.-wtorek o godz. 9.00 w przedszkolu będzie fotograf. Zdjęcia będą robione tylko nowym dzieciom.

Istnieje mozliwość zrobienia zdjęcia innym chętnym dzieciom, w tej sytuacji proszę o wcześniejsze zgłoszenie tego nauczycielowi.

WYCIECZKA DO TEATRU GROTESKA !!!

Zapraszamy chętne dzieci na wycieczkę do Teatru Groteska na spektakl pt. "Ładne kwiatki" Wycieczka odbędzie się 20.11.2017. Koszt - 37zł. Więcej informacji na temat wyjazdu oraz lista chętnych znajduje się w Kąciku dla rodziców - w szatni każdej grupy.Ilość miejsc ograniczona !!!

Zapraszamy !

SAŁATKA OWOCOWA !!!

Proszę, aby na piątek - 06.10. każde dziecko przyniosło swoje 2 ulubione owoce. Będziemy robić sałatkę owocową.

SPOTKANIE INTEGRACYJNE !!!!

Spotkanie integracyjne naszej grupy (piknik) odbędzie się w dniu 29.09.2017 - piątek o godz. 14.00.

Piknik odbędzie się na placu zabaw. W razie niesprzyjającej pogody spotkanie odbędzie się w naszej sali.

ZAPRASZAMY !!!

"KĄCIK JESIENNY"

Tworzymy w naszej sali "Kącik jesienny". Chętne dzieci mogą przynieść do przedszkola róznego rodzaju dary jesieni.

"CZEKOLADOWY AUTOBUS"

Warsztaty pt. "Czekoladowy autobus" odbędą się w dniu 26.09.2017 - wtorek.

INFORMACJA !!!

Proszę, aby każde dziecko przyniosło do przedszkola :

- PATYCZKI DO LICZENIA

- ZESZYT W CIENKĄ LINIĘ