• Jeżyki

• Informacje bieżące

ZEBRANIE DLA RODZICÓW

W dniu 09.05.2017 (tj. wtorek) o godz. 16.00 odbędzie się zebranie dla rodziców. Na zebraniu:

- podsumowanie roku szkolnego 2016/17
            - rozdanie końcowych informacji o dzieciach
            - ustalenie wycieczki
            - sprawy bieżące

Bardzo serdecznie wszystkich zapraszam.

BAL KARNAWAŁOWY

14 lutego (w Walentynki) w godz. od 10.00 do 12.00 odbędzie się bal karnawałowy dla rodziców i dzieci wszystkich grup przedszkolnych. Tematyka balu "Postacie z baśni". Bardzo proszę, aby kostiumy dziecięce nawiązywały do tematu. Rodzice mogą przyjść ubrani w kolorze czerwonym. Serdecznie wszystkich zapraszamy!

************************************************************

WKRÓTCE FERIE ZIMOWE

Bardzo proszę o zgłoszenie do wychowawcy grupy (sms lub osobiście), czy dziecko będzie chodziło do przedszkola w trakcie ferii zimowych. Tydzień I (30.01.-03.02.2017) - dyżur w Biórkowie, tydzień II (06.02.-10.02.2017) - dyżur w Wierzbnie. Można też zapisać się na liście, która znajduje się na tablicy ogłoszeń w szatni przedszkolnej. Nie zapisanie się lub nie zgłoszenie do wychowawcy informacji jest jednoznaczne z nieobecnością dziecka w wyżej wymienionych dniach. Bardzo proszę o decyzję w tej sprawie do dnia 23.01.2017. Dziękuję. Angelika Wiśniewicz

DZIEŃ BABCI I DZIADKA - wtorek 17.01.2017

Bardzo proszę, aby każde dziecko w dniu Babci i Dziadka przyszło ubrane na galowo. Zbiórka 9.45 na Zielonym Wzgórzu. Proszę też o wpłatę 5zł za każdą babcię i każdego dziadka. Dziękuję.

*****************************************************************

ZAJĘCIA PO ŚWIĘTACH BOŻEGO NARODZENIA

W dniach 27-30 grudnia zajęcia będą odbywać się w przedszkolu w Wierzbnie.

*Dotyczy dzieci, które zadeklarowały obecność w tych dniach.

*************************************************************

PŁATNOŚCI ZA ZDJĘCIA!

Proszę o wpłatę za zdjęcia- kalendarze (dotyczy osób, które zamówiły kalendarz)

1 szt- 26zł

2 szt- 38zł

Proszę o wyliczone pieniądze.

OBECNOŚĆ PO ŚWIĘTACH BOŻEGO NARODZENIA

Proszę o informację, czy dziecko będzie chodziło do przedszkola w dniach 27-30 grudnia. Proszę zaznaczyć na liście w szatni lub sms'em do wychowawcy - do piątku 16 grudnia. Dziękuję.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dzień Babci i Dziadka w tym roku odbędzie się na Zielonym Wzgórzu 17 stycznia. Za każdą babcię i dziadka trzeba będzie zapłacić 5 zł (poczęstunek) dlatego prosze o informacje ile babć i dziadków od danego dziecka przybędzie na uroczystość. Lista jest w szatni przedszkolnej. Dziękuję.

**************************************************************

PILNE!

W środę 30.11.2016 fotograf będzie robił 1 zdjęcie do kalendarza. Zdjęcie wykona tylko tym, którzy zapiszą się na zakup takiego kalendarza (wzór na zdjęciu poniżej). Koszt za 1 szt=26zł, za 2 szt=38zł. Bardzo proszę o szybką odpowiedź, najpóźniej do dnia 29 listopada i wysłanie sms'a do mnie z imieniem i nazwiskiem dziecka- oraz TAK lub NIE. Nr tel 788-197-016. Przepraszam, że tak późno Państwa informuję. Angelika Wiśniewicz

UWAGA ZMIANA!!! WAŻNE!!!

1 grudnia jest wyjazd do Pacanowa. Wyjazd o godz. 9.00 z Przedszkola w Biórkowie. Proszę przywieźć dziecko o 8.50. Bardzo proszę, aby dziecko było po śniadaniu! Przewidywany powrót około 15.45 (Szkoła w Biórkówie).  Każde dziecko ma mieć w plecaczku coś wartościowego do jedzenia np. kanapki, drożdżówki, sok zakręcany. Dzieci które jadą na wycieczkę nie przychodzą w tym dniu do przedszkola. Dziękuję!

UWAGA!!!

7 listopada (tj. poniedziałek) o godz. 16.30 odbędzie się zebranie dla rodziców.  Serdecznie zapraszam. Jeśli ktoś z Państwa ma potrzebę indywidualnej rozmowy z wychowawcą jestem do Państwa dyspozycji od godz. 16.00 oraz po zebraniu.

10 listopada – DZIEŃ JEŻA

Bardzo proszę, aby w dniu 10.11.2016
            (tj. czwartek) dzieci przyszły ubrane w tonacji brązowej
            i przyniosły 1 ziemniaka.
            Będziemy obchodzić DZIEŃ JEŻA! Dziękuję.

***********************************************************

W dniu 16.11.2016 (tj. środa) do przedszkola przyjadą ratownicy medyczni, którzy poprowadzą dla dzieci zajęcia z pierwszej pomocy, zajęcia będą trwały około 40 minut, dzieci będą ćwiczyć na fantomie, nauczą się wzywać karetkę itp.
            Na zakończenie zajęć, każde dziecko otrzyma dyplom.
            Koszt zajęć wynosi 5 zł. Proszę o wpłatę do wychowawcy grupy do dnia 4.11.2016. Dziękuję.

*********************************************************

INFORMACJE - WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA

WPŁATA  35 zł - DO DNIA 10.11.2016

W tym roku do grupy "Jeżyki" zawita Św. Mikołaj, który rozda dzieciom bilety na wyjazd do Pacanowa. Termin wyjazdu to 1.12.2016. Koszt 35 zł. Proszę o zapisy chętnych dzieci u wychowawcy grupy. UWAGA! Dzieci jadą same.

********************************************************

Bardzo proszę, aby każde dziecko przyniosło do końca października puste, prostokątne opakowanie po czekoladkach formatu A4. Dziękuję.

********************************************************

Drodzy Rodzice!

Dnia 05.10.2016 (tj. środa) o godz. 9.00 do przedszkola przyjedzie fotograf. Dzieci będą miały robione zdjęcia.