• Wiewiórki

• Informacje dla rodziców

•                                             INFORMACJA !!!

Bardzo proszę, aby na zajęcia otwarte dzieci przyszły ubrane na galowo, jednocześnie w miarę wygodnie, tak aby mogły swobodnie brać udział w zajęciach i zabawach na dywanie.

Proszę również o przyniesienie na zajęcie SŁOICZKA lub BUTELKI SZKLANEJ dowolnej wielkości. Będziemy robić wazoniki.

DZIĘKUJĘ !!!

Zaproszenie

Zapraszamy serdecznie wszystkie Mamy na ZAJĘCIA OTWARTE pt. "Wesołe zabawy z mamą", które odbędą sie 14.06.2017. o godz. 10.00 - 11.30. Zajęcia będą połączone z pożegnaniem dzieci, które odchodzą z przedszkola oraz rozdaniem dyplomów.

ZAPRASZAMY !!!

Weronika Przeniosło

Proszę , aby chętne dzieci przyniosły do przedszkola rośliny, kwiaty doniczkowe - do KĄCIKA PRZYRODNICZEGO.

Dziękuję.