• Smerfy

• Informacje bieżące

•

Bardzo proszę aby na poniedziałek (9.05.2016) każde dziecko z grupy ,,Smerfy" przyniosło do przedszkola swoją ulubioną zabawkę.

Dziękuję.

Bardzo proszę o wpłaty w wysokości 25 zł na wyjazd do kina.

Wycieczka odbędzie się 9 marca. Wyjazd o godzinie 9.00 powrót około godziny 13.00

Proszę aby dzieci miały ze sobą mały plecak. Można zapakować picie naiegazowane, kanapke lub drożdżówkę.

W drugim tygodniu marca palnujemy zorganizować wyjazd do Multikina w Krakowie na bajkę ,,Misiek w Nowym Jorku"

Bardzo proszę o szybką decyzje czy dziecko pojedzie z nami do kina ze względu na konieczność zarezerwowania biletów.

Dzieci które nie jada do kina nie przychodzą w tym dniu do przedzkola.

Zapisy do końca lutego !!!

Drodzy rodzice u wychowawcy grupy dostępne są formularze rekrutacyjne na nowy rok szkolny.

Należy zwrócić je do 22 lutego 2016roku.

DRODZY RODZICE !!!

DNIA 8 LUTEGO 2016 R (PONIEDZIAŁEK) ODBEDZIE SIĘ W NASZEJ GRUPIE

BAL KARNAWAŁOWY - W GODZINACH ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH.

MILE WIDZIANE STROJE I PRZEBRANIA.

BARDZO PROSZĘ ABY W MIARĘ MOŻLIWOŚCI DZIECI BYŁY JUŻ UBRANE.

DZIEKUJĘ :)

Dnia 3.02.2016 r o godzinie 10.00 odbędzie się w naszym przedszkolu Dzień Babci i Dziadka.

Bardzo proszę aby w tym dniu dzieci ubrane były na galowo ( dziewczynki białe bluzeczki, ciemne spódnice, chłopcy białe koszule, ciemne spodnie).

Proszę aby rodzice którzy zdeklarowali się do upieczenia ciast na tą uroczystość przynieśli ciasto już pokrojone.

Dziękuję

Dnia 25 listopada odbędzie się w naszej grupie ,,Dzień Pluszowego Misia".

W tym dniu dzieci mogą przynieść do przedszkola swoją ulubioną maskotkę.

Drodzy rodzice :)

Dnia 2.12.2015 r (środa) o godzinie 9.30 odbędą się w naszej grupie zajęcia otwarte dla rodziców.

W tym samym dniu po zajęciach otwartych odbędzie się pasowanie dla dzieci, które uczęszczają do przedszkola pierwszy rok. W pasowaniu bierze udziała cała grupa.

Bardzo proszę aby w tym dniu wszystkie dzieci były ubrane na galowo (dziewczynki - białą bluzka, ciemna spódniczka oraz błękitna wstążeczka we włosach lub koło kołnierzyka, chłopcy biała koszula, ciemne spodnie oraz błękitna kokardka koło kołnierzyka).

Przewidzainy czas zajęć oraz pasowania około 2 godziny.

Bardzo proszę o przybycie jednej osoby do dziecka.

Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich rodziców. !!!

Justyna Porembska

Wizyta Świętego Mikołaja

Bardzo proszę o wpłaty w wysokości 40 zł do dnia 17 listopada. Pieniądze te będą przeznaczone na zakup prezentów, które wręczy dzieciom Święty Mikołaj dnia 4 grudnia tj. piątek około 10.45.

Proszę również aby osoby które zamówiły album ze zdjęciami z Halloween wpłacały po 10 zł.

Drodzy rodzice

Nasze Przedszkole kładzie w tym roku szkolnym sczególny nacisk na słuchanie oraz  rozwijanie u dzieci zainteresowania czytanymi bajkami. Dlatego  bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych rodziców do czytania bajek w naszej grupie. Bardzo proszę aby chętne osoby zgłaszały sie u wychowawcy.

Dziękuję i zapraszam ;)

Bardzo proszę o przynoszenie reczników i chusteczek na miesiąc listopad/grudzień.

Dziękuję.

DRODZY RODZICE

30.października 2015 r (piątek) odbędzie się w naszej grupie zabawa Hallowenowa (w godzinach zajęć dydaktycznych).

Mile widziane przebrania, maski, peruki.

Bardzo proszę o wpłaty 35 zł. na wycieczkę do Teatru Groteska.

Wyjazd 12.11.2015r.

Wpłaty do końca października.

Bardzo proszę aby na 30.09.2015 r (tj. środa), każde dziecko z grupy ,,Smerfy" przyniosło szczoteczkę do zębów, pastę oraz

kubeczek. W tym dniu odbędzie się bicie Rekordu Guinnessa.

Proszę aby przyniesione rzeczy były podpisane.

Bardzo proszę rodziców dzieci z grupy ,,Smerfy" o wpłatę na książki w kwocie 71 zł.

Pakiet ,,Kraina Przedszkolaka" wyd.MAC

Termin płatności 28.09.2015.